Videa

Revmatické nemoci

Revmatické nemoci

UPC, ULékaře, 23. 11. 2009: Televizní pořad ULékaře se zabývá mimo jiné tím, kde mohou pacienti nalézt informace o své nemoci. V listopadu jsme mohli shlédnout díl věnovaný revmatickým onemocněním , jejich léčbě a rehabilitaci.

UPC, ULékaře, 23. 11. 2009:

Televizní pořad ULékaře se zabývá mimo jiné tím, kde mohou pacienti nalézt informace o své nemoci. V listopadu jsme mohli shlédnout díl věnovaný revmatickým onemocněním, jejich léčbě a fyzioterapii. Fyzioterapeutka nám prozradí, jaké cviky jsou u revmatických onemocnění vhodné, dozvíme se, jaké triky mohou boj s onemocněním zlehčit.

Také jsme si mohli vyslechnout několik doporučení, kterými je dobré se řídit, pokud trpíte revmatickou chorobou nebo na ni máte podezření. Na závěr se podíváme na stránky www.revmaticke-nemoci.cz, věnované problematice revmatických onemocnění.

Revmatické Nemoci, UPC, 23.11. 2008

Hodnocení článku:
(924 hodnocení - 3 z 5)

Další doporučené články

Biologická léčba v revmatologii

Biologická léčba v revmatologii

Abychom získali co nejvíce informací o využití biologické léčby při léčbě revmatických nemocí, navštívili jsme pracovnu a ambulanci docenta Ladislava Šenolta.
29. 11. 2011 Revmatoidní artritida
Ergoterapie - pomůcky pro sebeobsluhu

Ergoterapie - pomůcky pro sebeobsluhu

O tom, co je ergoterapie a jaké pomůcky pomohou pacientům při sebeobsluze, jsme si povídali s primářkou Revmatologického ústavu a ergoterapeutkou.
12. 11. 2013 Revmatoidní artritida
Povídání o revmatických nemocech

Povídání o revmatických nemocech

Na našem videu si můžete nejen prohlédnout prostředí Revmatologického ústavu v Praze, ale v rozhovoru s lékařkou se dozvíte něco o povaze svého onemocnění, seznámíte se s Klubem bechtěreviků a o svoje zkušenosti se s Vámi podělí i pacientka s revmatoidní artritidou.
27. 5. 2009 Revmatoidní artritida
Návštěva fyzioterapeuta

Návštěva fyzioterapeuta

Jak vypadá návštěva fyzioterapeuta a co všechno Vás při ní čeká, to zjistíte na krátkém videu z Revmatologického ústavu.
6. 5. 2009 Revmatoidní artritida
Inzerce: