Poradna Bechtěrevova nemoc

Položit dotaz do poradny
Souhlas se zpracováním mých osobních údajů, včetně osobních údajů zvláštní kategorie

Souhlasím, aby společnost MeDitorial, s.r.o., se sídlem Sokolská 31/490, 120 26 Praha 2, IČO 27199151 (dále jen „Společnost“), zpracovávala mé osobní údaje pro účely mé registrace a využití služeb vzdělávacích a populárně naučných webů z oblasti zdravotnictví provozovaných Společností a to včetně soutěží v rámci těchto služeb pořádaných, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) ve znění pozdějších předpisů a v souladu s nařízením č. 2016/679 Evropského parlamentu a Rady EU o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“) a to maximálně na období 5 let od poslední aktivity uživatele nebo do odvolání tohoto mého souhlasu.

Současně souhlasím, aby Společnost zpracovávala mé osobní údaje zvláštní kategorie, konkrétně pak o mém zdravotním stavu, a to za účelem vypracování odpovědi odborníka v rámci internetových poraden, pokud takovéto služby využiji. V takovém případě souhlasím, aby Společnost mnou poskytnuté osobní údaje, a to jak jmenné a adresné, tak osobní údaje zvláštní kategorie týkající se mého zdravotního stavu, zpracovávala a dále poskytla spolupracujícím odborníkům, kteří se budou zabývat mými dotazy v rámci zvolené internetové poradny na základě mého výslovného dotazu či požadavku.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy související se zpracováním dle výše zmíněných právních předpisů, a to jak ve vztahu k osobním údajům, tak i ke zvláštní kategorii osobních údajů, zejména pak:

  • s právem na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo jejich výmaz, popřípadě s omezením zpracování;
  • s právem vznést námitku proti zpracování;
  • s právem na přenositelnost údajů ve strukturovaném, běžně používaném a strojově čitelném formátu;
  • s právem kdykoliv souhlas se zpracováním odvolat;
  • a s právem podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů.

Současně potvrzuji, že jsem obeznámen se způsobem nakládání s mými osobními údaji a jejich zpracováním vč. zvláštní kategorie osobních údajů, zejména že:

  • mé osobní údaje jsou zpracovány pouze v rozsahu, ve kterém byly mnou poskytnuty a pouze pro shora uvedené účely;
  • Společnost provádí s mými údaji následující úkony: ukládá je do databáze uživatelů, upravuje je v případě, že je doplním nebo se dožádám úpravy, vyhledává je v rámci své databáze, třídí je dle jednotlivých kritérií pro dotazy poradny a likviduje je po uplynutí shora uvedené lhůty pro zpracování nebo po odvolání mého souhlasu.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně zpracování osobních údajů nebo v případě uplatnění výše uvedených práv se mohu ve věci ochrany mých osobních údajů či uplatnění práv k ochraně mých osobních údajů obrátit na pověřenou osobu na emailovou adresu osobniudaje@meditorial.cz​ nebo na telefonní číslo 212 249 013, případně na pověřence pro ochranu osobních údajů Společnosti, Márii Chvajovou Staňkovou, na e-mailové adrese stankova@stankovapartneri.cz.

Potvrzuji, že svým souhlasem dávám Společnosti výslovný souhlas a zákonný důvod pro zpracování mých osobních údajů vč. zvláštní kategorie údajů v souladu se zněním zákona o ochraně osobních údajů a obecným nařízením o ochraně osobních údajů.Anna 27. 3. 2020

Má nárok bechtěrevik/je postižení 2.st/ na ČID vyšší než 1.stupeň??Prý ne,ale omezení je dost poznatelné-pracovní proces tedy značně omezenDěkuji za odpověď
Odpověď lékaře:
Dotaz čeká na odpověď

ivans 24. 3. 2020

Dobrý den po roce a půl bolesti v bedrech my byla zjištěna brechterevova nemoc chtěla jsem se zeptat kolik má stupňů a jaký stupeň mám asi je je my 41 let bolesti jsou každodenní začlo to jen v bederní páteři dnes mám velké bolesti obou kycli hyzdi kostrce kolen bolesti jdou do stehen bolesti páteře jak kdyby ji my měl někdo vytrhnout z těla bolest a stuhlost i v siji ramen obcas me boli na prsou jiz nekolik noci nespim nemuzu lezet sedet stat jsou dny kdy nevstanu za ten rok a půl se vše strašně zhoršilo prosim o odpověď i co mě čeká dal a jaká je šance že třeba už nevstanu každý večer už se bojím že ráno nevstanu jaké to jsou bolesti moc dekuji
Odpověď lékaře:
Dotaz čeká na odpověď

Kateřina 23. 2. 2020

Dobrý den, moc bych Vás prosila o radu. Syn 17let má dg. MB. Má nárok ve škole na úlevu ohledně bolesti, nevyspání, únavy, omezené hybnosti pravého zápěstí.. od psychologa? Rsp. jako dislektici , disgrafici mají delší čas na testy.. V příštím roce jej čeká maturita, příjmačky na VŠ. U koho případně žádat vyjádření? Klinická dětská psycholožka mi nebyla schopna vyhovět. Mockrát děkuji za pomoc a odpověď.
Odpověď lékaře:
Dobrý den, určitě by mohl napsat popis klinických potíží revmatolog a na základě toho vyjádření klinická psycholožka. Určitě však bude lepší přehodnotit léčbu syna a nastavit učinnou léčbu,aby potížemi trpět nemusel Proto hledejte opravdu znalého revmatologa, který nastaví léčbu a potíže zmizí. Jde to -v dnešní době jsou léčebné možnosti takové, že bolestmi nikdo trpět nemusí.. Hezký den.

Adriana 11. 2. 2020

Dobrý deň, prosím o radu.Už niekoľko rokov mám bolesti ktoré presne zodpovedajú Bechterovej chorobe. Pri posledných krvných vyšetreniach som mala CRP - 5 a Reumatoidny faktor 12.5. Prosím o radu: čo by mohlo definitívne potvrdiť alebo vyvrátiť že moje bolesti sú spôsobené Bechterovou chorobou. Čítala som že sa zvykne robiť ešte HLA - B27. Je to dostačujúce vyšetrenie na potvrdenie Bechterovej choroby? Uvítam každú radu. Ďakujem za odpoveď.
Odpověď lékaře:
Dotaz čeká na odpověď

Zdeněk 4. 2. 2020

Dobrý den, dokážete mi podle popisu postižení říct, jestli mám nárok na příspěvkové lázně, nebo na plně hrazené? Nebo záleží na individuálním názoru posudkového lékaře pojišťovny? M359 Systémová postiženi pojivové tkáně Diagnosticky souhrn Ankylozujici spondylitida s axialnim a periferním postižením (dg. 8/2) recidiv. febrilnf stavy s periferní artritidou a myalgiemi (od 1/2 ) -v.s. reaktivní etiologie po respir. infektu sakroileitida, zánětlivá synovitida P kolene (punkce /2019) incip. entezopatie extenzor aparátu v oblasti P kolene dle Uz Degenerativní změny Ca Th páteře težká deformujici spondylóza dle RTG monoartritida pravého kolene. Díky za Váš názor. Zdeněk
Odpověď lékaře:
Dotaz čeká na odpověď