Poradna revmatoidní artritidy

Položit dotaz do poradny
Souhlas se zpracováním mých osobních údajů, včetně osobních údajů zvláštní kategorie

Souhlasím, aby společnost MeDitorial, s.r.o., se sídlem Sokolská 31/490, 120 26 Praha 2, IČO27199151 (dále jen „Společnost“), zpracovávala mé osobní údaje pro účely mé registrace a využití služeb vzdělávacích a populárněnaučnýchwebů z oblasti zdravotnictví provozovaných Společností a to včetněsoutěží v rámci těchto služeb pořádaných, v souladu se zákonem č.110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a v souladu s nařízenímč. 2016/679 Evropského parlamentu a Rady EU o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajůa o volném pohybu těchtoúdajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“) a to maximálně na období 5 let od poslední aktivity uživatele nebo do odvolání tohoto mého souhlasu.

Současně souhlasím, aby Společnost zpracovávala zvláštní kategorii osobních údajů o mém zdravotním stavu, které Společnosti sdělím, za účelem vypracování odpovědi odborníka v internetové Poradně, pokud takovéto služby využiji. V takovém případě souhlasím, aby Společnost mnou poskytnuté osobní údaje, a to jak jmenné a adresné, tak osobní údaje zvláštní kategorie osobních údajů o mém zdravotním stavu zpracovávala a dále poskytla spolupracujícím odborníkům,kteří se budou zabývat mými dotazy v rámci zvolené internetové poradny na základě mého výslovného dotazu či požadavku.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy související se zpracováním dle výše zmíněnýchprávních předpisů, a to jak ve vztahu k osobním údajům, tak i ke zvláštní kategorii osobních údajů, zejména pak:

s právem na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo jejich výmaz, popřípadě s omezením zpracování;

s právem vznést námitku proti zpracování;

s právem na přenositelnostúdajů ve strukturovaném, běžně používaném a strojověčitelnémformátu;

s právem kdykoliv souhlas se zpracováním odvolat;

a s právem podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů.

Současně potvrzuji, že jsem obeznámen se způsobem nakládání s mými osobními údaji a jejich zpracováním vč. zvláštní kategorie osobních údajů, zejména že:

mé osobní údaje jsou zpracovány pouze v rozsahu, ve kterém byly mnou poskytnuty a pouze pro shora uvedené účely;

Společnost mé osobní údaje předává jen zpracovatelům z řad spolupracujících lékařůjednotlivých poraden, jejichž seznam naleznete zde.

Společnost provádí s mými údaji následující úkony: ukládá je do databáze uživatelů, upravuje je v případě, že je doplním nebo se dožádám úpravy, vyhledává je v rámci své databáze, třídíje dle jednotlivých kritérií pro dotazy poradny a likviduje je po uplynutí shora uvedené lhůty pro zpracování nebo po odvolání mého souhlasu. Současně s podmínkami Poraden pseudonymizované dotazy a odpovědilékařezveřejňuje na svých vzdělávacích a populárněnaučných webech.

V případě jakýchkoliv dotazůohledně zpracování osobních údajů nebo v případěuplatnění výše uvedených práv se mohu ve věci ochrany mých osobních údajůčiuplatnění práv k ochraněmých osobních údajůobrátit na pověřenouosobu na emailovou adresu osobniudaje@meditorial.cz nebo na telefonní číslo 212 249 013, případně na pověřence pro ochranu osobních údajů Společnosti, Márii Chvajovou Staňkovou, na e-mailové adrese stankova@stankovapartneri.cz.

Potvrzuji, že svým souhlasem dávám Společnosti výslovný souhlas a zákonný důvod pro zpracování mých osobních údajůvč. zvláštní kategorie údajů o zdravotním stavu v souladu se zněním zákona o zpracování osobních údajů a obecným nařízením o ochraně osobních údajů.
1. 12. 2022

Dobrý den ráda bych chtěla vědět jiný názor chodím k Dr. Na revmatologii a krevní obraz mám S -CRP dlouhodobě vyšší FW mám příznaky jako revma.artitida otoky na rukách a nohy ,bolest kloubů nemohu zaťat pěst bolí,nohy mám to samé,bolest Achillovy šlachy a otok kontníků. Dr.tvrdit ,že artridita to není tak proč mám takové problémy nikdo neví.Dekuji snad vám něco napadne
Odpověď lékaře:
Dotaz čeká na odpověď

29. 11. 2022

Můj dotaz došel v deformované podobě, posílám proto znovu. Dobrý den, mohla bych se zeptat, zda se potvrzená seropozitivní artritida (RF 27,9/
Odpověď lékaře:
Dotaz čeká na odpověď

27. 11. 2022

Dobrý den, diagnostikovali mi artrozu krcni páteře s ostochondrozu. Zatím nijak neleží ,čeká se na magnetickou rezonanci. Prosím o radu jaké léky , popřípadě jaka je lecba. Děkuji linhova
Odpověď lékaře:
Dotaz čeká na odpověď

Výpotek kyčelního kloubu

26. 11. 2022

Dobrý den před týdnem jsem s dcerou která je narozená 2018 byli hospitalizovány v nemocnici s bolestí pravé nohy po vyšetření zjistili vypotek na kyčelním kloubu dnes je to týden po léčbě, po odpoledním probuzení si stěžuje na bolest pravé ruky a nemůže sní pohybovat může v ní tento výpotek cestovat ?
Odpověď lékaře:
Dobrý den, výpotek sám necestuje, spíš doznívají potíže spojené s aktivací imunity u dcerky - nepíšete to, ale nejčastěji kloubní problémy u dětí "nasedají" na nějakou virovou nebo bakteriální infekci. Neprodělala holčička něco předtím než byla hospitalizována /bronchitidu, zánět moč. cest a pod./? Pokud ano, je dobré se ujistit kontrolními testy, zda je nemoc již úplně vyléčena, aby nepřetrvávaly známky zánětu. Dítě pozorujte, na ručičku můžete dát obklad ev. slabší paralen, kdyby to bolelo a popovídejte si s pediatrem o potížích, kdyby přetrvávaly déle než týden. Odeslal by vás na specializované vyšetření. Hezký den.

Hodnota RF

23. 11. 2022

Dobrý den, mohla bych se zeptat, zda se potvrzená seropozitivní artritida (RF 27,9/
Odpověď lékaře:
Dobrý den, jedna hodnota rozhodně nepotvrzuje dg seropozitivní arthritidy - RF už není plně specifický pro diagnostiku RA /pozitivita neznamená RA/, musí být v souladu klinický nález a laboratorní hodnoty - a to hodnot víc, nejen jedna. Hezký den.

Inzerce:
meduka_logo