Poradna revmatoidní artritidy

Položit dotaz do poradny
Souhlas se zpracováním mých osobních údajů, včetně osobních údajů zvláštní kategorie

Souhlasím, aby společnost MeDitorial, s.r.o., se sídlem Sokolská 31/490, 120 26 Praha 2, IČO27199151 (dále jen „Společnost“), zpracovávala mé osobní údaje pro účely mé registrace a využití služeb vzdělávacích a populárněnaučnýchwebů z oblasti zdravotnictví provozovaných Společností a to včetněsoutěží v rámci těchto služeb pořádaných, v souladu se zákonem č.110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a v souladu s nařízenímč. 2016/679 Evropského parlamentu a Rady EU o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajůa o volném pohybu těchtoúdajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“) a to maximálně na období 5 let od poslední aktivity uživatele nebo do odvolání tohoto mého souhlasu.

Současně souhlasím, aby Společnost zpracovávala zvláštní kategorii osobních údajů o mém zdravotním stavu, které Společnosti sdělím, za účelem vypracování odpovědi odborníka v internetové Poradně, pokud takovéto služby využiji. V takovém případě souhlasím, aby Společnost mnou poskytnuté osobní údaje, a to jak jmenné a adresné, tak osobní údaje zvláštní kategorie osobních údajů o mém zdravotním stavu zpracovávala a dále poskytla spolupracujícím odborníkům,kteří se budou zabývat mými dotazy v rámci zvolené internetové poradny na základě mého výslovného dotazu či požadavku.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy související se zpracováním dle výše zmíněnýchprávních předpisů, a to jak ve vztahu k osobním údajům, tak i ke zvláštní kategorii osobních údajů, zejména pak:

s právem na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo jejich výmaz, popřípadě s omezením zpracování;

s právem vznést námitku proti zpracování;

s právem na přenositelnostúdajů ve strukturovaném, běžně používaném a strojověčitelnémformátu;

s právem kdykoliv souhlas se zpracováním odvolat;

a s právem podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů.

Současně potvrzuji, že jsem obeznámen se způsobem nakládání s mými osobními údaji a jejich zpracováním vč. zvláštní kategorie osobních údajů, zejména že:

mé osobní údaje jsou zpracovány pouze v rozsahu, ve kterém byly mnou poskytnuty a pouze pro shora uvedené účely;

Společnost mé osobní údaje předává jen zpracovatelům z řad spolupracujících lékařůjednotlivých poraden, jejichž seznam naleznete zde.

Společnost provádí s mými údaji následující úkony: ukládá je do databáze uživatelů, upravuje je v případě, že je doplním nebo se dožádám úpravy, vyhledává je v rámci své databáze, třídíje dle jednotlivých kritérií pro dotazy poradny a likviduje je po uplynutí shora uvedené lhůty pro zpracování nebo po odvolání mého souhlasu. Současně s podmínkami Poraden pseudonymizované dotazy a odpovědilékařezveřejňuje na svých vzdělávacích a populárněnaučných webech.

V případě jakýchkoliv dotazůohledně zpracování osobních údajů nebo v případěuplatnění výše uvedených práv se mohu ve věci ochrany mých osobních údajůčiuplatnění práv k ochraněmých osobních údajůobrátit na pověřenouosobu na emailovou adresu osobniudaje@meditorial.cz nebo na telefonní číslo 212 249 013, případně na pověřence pro ochranu osobních údajů Společnosti, Márii Chvajovou Staňkovou, na e-mailové adrese stankova@stankovapartneri.cz.

Potvrzuji, že svým souhlasem dávám Společnosti výslovný souhlas a zákonný důvod pro zpracování mých osobních údajůvč. zvláštní kategorie údajů o zdravotním stavu v souladu se zněním zákona o zpracování osobních údajů a obecným nařízením o ochraně osobních údajů.
22. 2. 2024

Podle vyšetření komplet.imunolgie mám RF IgM 22.53 .EBV Ebna Igg 386, a EBv VCA igg 535,HLA negativní, vše ostatní v normě,jen nedostatek vitamínu D.Chci se zeptat,jestli mám mít obavy se zvýšenými výsledky.Dekuji
Odpověď lékaře:
Dotaz čeká na odpověď

21. 2. 2024

Dobrý den, jsem revmatička a mé výsledky jsou strašné. Crp 70, Sedimentace 50 a zvýšená hladina kyseliny močové. Dr. mi řekla abych brala medrol, ale jak už neřekla. Kdysi jsem už sem psala ohledně stejného problému s nedostatkem informací k medrolu. Poradili jste mi tehdy, 12 mg 2-3 týdny, potom 8 mg 2-3 týdny, dále 4 mg 1-2 měsíce a potom postupně vysazovat na 2 mg ob den a potom ukončit. Myslíte si že to tak můžu zase nasadit? Vím že jsem se na toto měla zeptat, ale byla jsem dost překvapená a moje lékařka není na nějaké velké povídání , tak hned hovor ukončila. Dékuji vám za pomoc Jana.
Odpověď lékaře:
Dotaz čeká na odpověď

16. 2. 2024

Dobrý den, rada by som sa s vami poradila o mojich výsledkoch S-Aslo 339,00 kiul Protilátky ANA + Ccp 1,88 kiul S-Anti-DNa 249 Doktorka má poslala reumatologovi, mám bolesti v kĺboch, niekedy už neviem vydržať a v rukách nič udržať. Môže ísť o reumaticku artritídu?
Odpověď lékaře:
Dotaz čeká na odpověď

16. 2. 2024

Dobrý den, mám velký posun ve imunologických testech, prodělala jsem vaskulitidu a mám susp crohnovu chorobu.Lékař říká, že dle všech nálezů jde nejspíš o SLE. Potíže nejsou nijak hrozivé, únava, malá výkonost, některé dny lepší. CRP 4, FW 45, vše se drží dlouhodobě. Prednison užívám cca 3 roky nyní 5 mg denně. I když se cítím celkem slušně, lékař trvá na nasazení Metrotrexátu, čehož se bojím a připadá mě to v této fázi nemoci zatím zbytečné. Prosím o váš náhled na problém Děkuji
Odpověď lékaře:
Dotaz čeká na odpověď

16. 2. 2024

Dobrý den,jsem 62 let,se silnými dioptrickými brýlemi,(trvale bez zaměstnání)obvodní lékař mi určil diagnosu Chronickou artritýdu,následně trpím zavodněním,poslal mě na ortopedii,kde mě stejně na objednání nakonec nepřijali,jsem Liberecký,měl bych to s někým konzultovat?léky žádné neberu,to,že mám DNU,mi můj bratr nevěří,prý bych se vůbec nemohl postavit,avšak,nohy mě bolí,a špatně se mi chodí,jsem unavený,máte nějakou radu?
Odpověď lékaře:
Dotaz čeká na odpověď

Inzerce: