Poradna revmatoidní artritidy

Položit dotaz do poradny
Souhlas se zpracováním mých osobních údajů, včetně osobních údajů zvláštní kategorie

Souhlasím, aby společnost MeDitorial, s.r.o., se sídlem Sokolská 31/490, 120 26 Praha 2, IČO27199151 (dále jen „Společnost“), zpracovávala mé osobní údaje pro účely mé registrace a využití služeb vzdělávacích a populárněnaučnýchwebů z oblasti zdravotnictví provozovaných Společností a to včetněsoutěží v rámci těchto služeb pořádaných, v souladu se zákonem č.110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a v souladu s nařízenímč. 2016/679 Evropského parlamentu a Rady EU o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajůa o volném pohybu těchtoúdajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“) a to maximálně na období 5 let od poslední aktivity uživatele nebo do odvolání tohoto mého souhlasu.

Současně souhlasím, aby Společnost zpracovávala zvláštní kategorii osobních údajů o mém zdravotním stavu, které Společnosti sdělím, za účelem vypracování odpovědi odborníka v internetové Poradně, pokud takovéto služby využiji. V takovém případě souhlasím, aby Společnost mnou poskytnuté osobní údaje, a to jak jmenné a adresné, tak osobní údaje zvláštní kategorie osobních údajů o mém zdravotním stavu zpracovávala a dále poskytla spolupracujícím odborníkům,kteří se budou zabývat mými dotazy v rámci zvolené internetové poradny na základě mého výslovného dotazu či požadavku.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy související se zpracováním dle výše zmíněnýchprávních předpisů, a to jak ve vztahu k osobním údajům, tak i ke zvláštní kategorii osobních údajů, zejména pak:

s právem na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo jejich výmaz, popřípadě s omezením zpracování;

s právem vznést námitku proti zpracování;

s právem na přenositelnostúdajů ve strukturovaném, běžně používaném a strojověčitelnémformátu;

s právem kdykoliv souhlas se zpracováním odvolat;

a s právem podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů.

Současně potvrzuji, že jsem obeznámen se způsobem nakládání s mými osobními údaji a jejich zpracováním vč. zvláštní kategorie osobních údajů, zejména že:

mé osobní údaje jsou zpracovány pouze v rozsahu, ve kterém byly mnou poskytnuty a pouze pro shora uvedené účely;

Společnost mé osobní údaje předává jen zpracovatelům z řad spolupracujících lékařůjednotlivých poraden, jejichž seznam naleznete zde.

Společnost provádí s mými údaji následující úkony: ukládá je do databáze uživatelů, upravuje je v případě, že je doplním nebo se dožádám úpravy, vyhledává je v rámci své databáze, třídíje dle jednotlivých kritérií pro dotazy poradny a likviduje je po uplynutí shora uvedené lhůty pro zpracování nebo po odvolání mého souhlasu. Současně s podmínkami Poraden pseudonymizované dotazy a odpovědilékařezveřejňuje na svých vzdělávacích a populárněnaučných webech.

V případě jakýchkoliv dotazůohledně zpracování osobních údajů nebo v případěuplatnění výše uvedených práv se mohu ve věci ochrany mých osobních údajůčiuplatnění práv k ochraněmých osobních údajůobrátit na pověřenouosobu na emailovou adresu osobniudaje@meditorial.cz nebo na telefonní číslo 212 249 013, případně na pověřence pro ochranu osobních údajů Společnosti, Márii Chvajovou Staňkovou, na e-mailové adrese stankova@stankovapartneri.cz.

Potvrzuji, že svým souhlasem dávám Společnosti výslovný souhlas a zákonný důvod pro zpracování mých osobních údajůvč. zvláštní kategorie údajů o zdravotním stavu v souladu se zněním zákona o zpracování osobních údajů a obecným nařízením o ochraně osobních údajů.
20. 1. 2024

Víc než půl roku bolí klouby rukou a levé rameno, v poslední době začíná bolet po ránu koleno a za krkem, je to víc než 1 měsíc po ránu nemohu zvednout se s postele. Nevím jak dál žít, prášky jen na bolesti /zoldiar/ ne pomahaji. Na začátku brala 1x3 denně, teď doktorka poradila brát 2x3 denně. Ale domnívám se že jen analgetika na revmatoidni artritdu je málo. Prosím Vás o vaší odbornou pomoc. Děkuji moc. Budu velmi ráda za Vaši odbornou pomoc a řadu.
Odpověď lékaře:
Dotaz čeká na odpověď

16. 1. 2024

Dobry den trpím psoriazou 11 rokov , bola som na reumatologii a liečia ma na psoriaticku artritídu ale keď som čítala tie články na stránke príde mi skôr ze mam tu bachterovu nemoc...je možné že by bola zlá diagnostika? Pripadne lieči sa to nejako inak? Ďakujem krásne
Odpověď lékaře:
Dotaz čeká na odpověď

15. 1. 2024

Dobrý den, mám od roku 2021 diagnostikovanou revmatoidni artritidu. Bohužel, díky lekum Medrol se nemohu zbavit nehtové plísně u palců nohou a teď už i jednomu palci na ruce. Muzete mi doporučit kožního lékaře, který má s tímto zkušenosti? Vyzkoušela jsem mnohé a stále bez výsledku. Děkuji za odpověď.
Odpověď lékaře:
Dotaz čeká na odpověď

9. 1. 2024

Dobrý den, mám od 16 let revma, léčba mi moc nepomáhá . Nyní mi lékařka nabídla biologickou léčbu CIMZIU . Mám roční dceru ,kterou kojím a během podzimu mám v plánu otěhotnět. Chtěla bych se ujistit , že bioléčbu mohu užívat , jak mi lékařka řekla a neohrozím děti. Případně kam se mohu s dotazem obrátit. Moc děkuji. S pozdravem Srpová
Odpověď lékaře:
Dobrý den, pokud máte RA aktivní, nebylo by rozumné chtít nasílu otěhotnět - jednak v aktivní fázi nemoci se obvykle těhotenství moc nedaří a i je ohroženo vyšším procentem potratů. Já sobně bych se v klidu léčila biologickou léčbou a až dosáhnete remise onemocnění, jde zvážit vysazení biologické léčby (otěhotnění se na Cimze spíše nedoproučuje) a poté otěhotnět. Domluvte se na postupu se svým ošetřujícícm lékařem, je dobré o všem disktutovat a mít v něj důvěru, podporuje to též hodně úspěch léčby. Samozřejmě vše je na vás a vašem uvážení, ale měla byste mít adekvátní informace od svého oš. lékaře a teprve potom se rozhodovat. Hezký den.

1. 1. 2024

mam oteklé obě ruce hlavně pravou lékař říka je to rev. artritida mam testy krve prý je to v pořádku ale mam celé svátky oteklé ruce pravou nemužu hýbat na internetu jsem se dozvěděl že to muže vzniknout od paradentozy to je asi muj případ a že to chce okamžitou léčbu revmatolog u nas na okrese neni nebo obědna za 3měsíce poradte mi prosím vas co mam dělat
Odpověď lékaře:
Dobrý den, čekací lhůta na revmatologii 3 měsíce patří ještě k těm kratším, mnohde se čeká i 6 mesíců. Pokud máte pocit, že u vás jde o paradentozu, spěchejte za svým stomatologem a i k dentální hygienitstce, kteří se touto problematikou zabývají a pomohou vám stav dásní zlepšit. A tím se pořeší primární příčina bolestí. Hezký den

Inzerce: